مشاهده فیلم در کانال های MEDIAVRTV

فیلم 360 درجه پرفورمنس من و ما - شراب شوق

گروه موسیقی رادها و گروه نمایش جرس
شراب شوق     شعر : مولانا
سرپرست، موسیقی و تنظیم: مرتضی و مجید یگانه راد
طراح، نویسنده و کارگردان: سوگند عباسی

پرفورمنس من و ما نام مجموعه ای است که از خرداد 1395 با همکاری گروه نمایش جرس آغاز شد گروه موسیقی رادها با محوریت سازهای کوبه ای سعی در ایجاد  فرم هایی خاص در عین حال روان و به دور از اضافه گویی در روایتگری موسیقیایی این مجموعه داشته است به همین خاطر در هم اندیشی های متعدد بین دوگروه این یک هدف کلی در طراحی آن شد .  این پرفورمنس با محوریت اشعار مولانا  روایتی از پیدایش . تکامل و نیستی را به تصویر میکشد دو نماد خیر و شر(سیاه و سفید) المان های اصلی این پرفورمنس میباشند و خود انسان نیز یک نماد برای تکامل یافتن است و میشود آن را نمادی از هرانچه که رو به تکامل است دید. تمامی اجزای این مجموعه همانطور که جداگانه نقش مستقلی را ایفا می کنند در کنار هم روایتی کلی را میسازند و به تدریج همراه با کاراکترها و تک تک اجزا به سمت تکامل می روند حتی نوازنده ها هرکدام بصورت یک المان خاص کاراکترهای اصلی را تکمیل میکنند .

قطعه شراب شوق بخش میانی این مجموعه است که موسیقی آن درسال 95 ساخته و بخش نمایشی آن از همان سال تا اوایل سال 96 شکل گرفته است.

بطور یقین این مجموعه به لحاظ فرم تجربه ای جدید است و حاصل آزمون خطاهای متعدد .

تاچه قبول افتد و چه درنظر آید…

نام فیلم: پرفورمنس من و ما – شراب شوق

ژانر: هنر – موسیقی

تهیه کننده: مدیا وی آر رسانه

اجرا: گروه موسیقی رادها و گروه نمایش جرس  –  www.radhamusicband.com

کیفیت: HD, FULL HD, 2K, 4K

مدت زمان: 15:40 دقیقه

زبان: فارسی

iframe src=”https://samsungvr.com/watch/BrPSp6gcJDe?autoplay=true” frameborder=”0″ allowfullscreen width=”100%” height=”500″></iframe>

تصاویر بخش هایی از فیلم 360 درجه پرفورمنس من و ما - شراب شوق