معرفی مدیا VR

پس از تعیین استراتژی استوار و روشن باید برای اجرای آن تیمی جمع آوری کرد که برای حرکت کردن به سمت جلو یک چارچوب مشخص و تخصص استفاده از بروزترین تجهیزات را دارا باشد.
موفقیت اجرا و بکارگیری استراتژی محتوا بر روی یک موضوع مهم استوار است که اغلب، نادیده گرفته میشود. این موضوع تیم محتوایی ست.
تصویربرداران ما نیروهایی خلاق، باهوش و تیز بین و پر انرژی هستند و نقش اصلی تولید محتوای رسانه را بر عهده دارند و هنگام تولید محتوا ، ایده های خلاقانه را با استفاده از جدیدترین تجهیزات تصویربرداری VR به قاب چشمان ما میکشند.
تحقیق و توسعه (R&D) تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری، کیفیت، سطح استاندارد محتوای VR، سهم بازار و نیز دیگر عواملی که در افزایش توان رقابتی موثر هستند، دارد. در رسانه MEDIAVRTV واحد تحقیق و توسعه، قلب شرکت است و نقش آن تغذیه تکنولوژیکی شرکت در همگامی با روند پیشرفت علم و دانش و خواسته های مخاطبان است. واحدهای تحقیق و توسعه باید جستجوگر تکنولوژی و نوآوری باشند .
ما برای ایجاد یک پلت فرم بی نظیر گرد هم آمده ایم. برای رشد و ایجاد آن و همچنین استفاده مفید مخاطبان از رسانه VR، تیم فناوری اطلاعات مدیا وی آر بازوی اجرایی ارائه به مخاطب می باشد. هدف تیم IT مدیا وی آر ایجاد بستر تماشای ساده، در دسترس و مفید به همراه ایجاد محتوای مفید و هدفمند میباشد
ما برآنیم تا با همکاری در زمینه تولید محتوای واقعیت مجازی و راه کارهای ارائه محتوای واقعیت مجازی به مخاطبین گامی به جلو در جامعه مدرن پیش رو برداشته و مانند گذشته همپای فعالان این زمینه در تمام دنیا به انتشار و ارتقاِ دانش در این عرصه بپردازیم.

با بیش از 10 سال تحقیقات و سابقه کار در زمینه های گرافیک و فیلمسازی، عکاسی و فیلمبرداری تخصصی و فنی، رسانه ما با موفقیت یک سیستم جامع جهت تهیه، تولید و پخش محتوای واقعیت مجازی ایجاد نموده ایم.
سعی میکنیم با بروز سانی مطالب و ارتقاِ سطح کیفی و فنی کار تجربه ای جدید، جذاب و مفید ایجاد کنیم.

ارتباط با ما:
Email : info[@]mediavrtv.com
و یا میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

ما تولید و ارائه محتوای ویدئو 360 را به صورت گسترده در
مدیا وی آر رسانه پوشش خواهیم داد.

مدیا وی آر مخاطبان را به ردیف اول تماشای اتفاقات سراسر دنیا دعوت می کند.

شما می توانید بیش از صد ها فیلم 360 درجه در دسته بندی های آموزشی، فیلم ، مستند و .... ، و همچنین ژانرهای تخصصی در زمینه های موسیقی، ورزشی، هنری و ... را مشاهده نمایید.
فیلم های VR (آموزشی، مستند، هنری، ورزشی و ...)
سریال های VR (آموزشی، مستند، هنری، ورزشی و ...)
رویدادهای تصویری VR

همراه شوید تا تجربه ای خلاقانه را شاهد باشیم

لذت تجربه ی دنیای مجازی با MEDIAVRTV
تجربه ی قرارگیری در مکان های رویایی
سفر مجازی به جای جای دنیا

همکاری در زمینه تولید محتوای رسانه VR