مشاهده فیلم در کانال های MEDIAVRTV

فیلم 360 درجه موتو جی پی

سری مسابقات موتو جی‌پی از سال 1949 در حال برگزاری است که شامل 3 کلاس موتو 3، موتو 2 و موتو جی‌پی می‌شود.

این سه کلاس به هم پیوسته هستند یعنی اینکه معمولا موتور سواران پس از کسب رده ها خود در موتو 3 توسط تیم های موتو 2 به خدمت گرفته می‌شوند و همچنین راننده های موتو 2 به موتو جی‌پی می‌روند که بالاترین رده مسابقات موتورسواری در جهان محسوب می‌شود.

مسابقات موتو جی پی نخستین بار در سال 1949 و زیر نظر فدراسیون جهانی موتورسواری FIM پا به عرصه وجود گذاشت. مسابقات جایزه بزرگ موتورسواری از همان اوایل قرن بیستم در چندین کشور برگزار می شد، حتی قبل از اینکه فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM) که قبلا با نام فدراسیون جهانی کلوپ موتورسوارها (FICM) شناخته می شد در سال 1904 تشکیل شود.

پس از آن و در سال 1938 این فدراسیون سری مسابقات قهرمانی موتورسواری را در اروپا سازماندهی و برگزار کرد. پس از آن و به دلیل شروع جنگ جهانی دوم وقفه ای در برگزاری این مسابقات ایجاد شد و در نهایت چندین سال پس از پایان جنگ و سهولت در تهیه سوخت این مسابقات اروپایی کار خود را از سر گرفت و پایه گذار مسابقات موتو جی پی در سال 1949 شد.

نام فیلم: موتو جی پی

ژانر: ورزشی

تهیه کننده: مدیا وی آر رسانه

کیفیت: HD, FULL HD, 2K, 4K

مدت زمان: 5:21 دقیقه

زبان: فارسی

iframe src=”https://samsungvr.com/watch/P389gx6TPki?autoplay=true” frameborder=”0″ allowfullscreen width=”100%” height=”550″></iframe

تصاویر بخش هایی از فیلم 360 درجه موتو جی پی