درباره ما

مهارت ها، راهنمایی ها و منابع مورد نیاز خود را برای ایجاد یک تفاوت بزرگ در عملیات تماس با مرکز خود دریافت کنید که می تواند منجر به یک تفاوت بزرگ شود

آخرین اخبار

رسیتال ویولن
کپی رایت – قسمت اول

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جاده تندرستی

پیاده روی یکی از ورزشهایی است که انجام آن بسیار مفید است. یکی از فوایدش این است که کارایی فیزیکی بدن را به گونه ای بالا می برد که قادر است به تمام نسوخ ، اکسیژن کافی برساند. با راهپیمائی، گردش خون بهتر انجام گرفته و خون کافی به تمام عضلات بدن می رسد. همچنین از پوکی استخوان پیشگیری می نماید. پیاده روی باعث افزایش مقاومت بدن می شود که از این طریق می توان به ناراحتی ها و فشارهای زندگی فایق آمد. پیاده روی منظم با افزایش ضربان قلب باعث عمر طولانی می شود. تحقیقات نشان داده اند که فعالیت جسمی با شدت متوسط مثل پیاده روی منظم به مدت 30 دقیقه برای سلامتی، به دست آوردن اعتماد به نفس و کاهش خطرات ناگهانی برای تمام افراد لازم است.

همچنین محققان گفته اند پیاده روی مناسب به مدت نیم ساعت در روز یا 5 بار در هفته فواید بسیاری دارد و بهترین نوع پیاده روی، پیاده روی شدید و پیوسته است. پیاده روی متقاطع در سه فاصله ده دقیقه ای به اندازه پیاده روی متصل 30 دقیقه ای در روز فایده دارد. مسافت مطلوب برای پیاده روی در یک هفته 35 تا 45 کیلومتر است.

نظر به اهمیت این ورزش ، مجموعه ورزشی انقلاب با اختصاص دادن بخش بزرگی از فضای خود برای انجام پیاده روی، در پی رسیدن به اهداف مورد نظر این ورزش می باشد. جاده تندرستی یکی از جاذبه های مجموعه ورزشی انقلاب است که طرفداران بیشماری نیز دارد. از ویژگی های آن حضور ورزشکاران، کودکان ، زنان و مردان ، سالمندان و حتی بیماران جهت راه پیمائی و دویدن می باشد . جاده تندرستی از ضلع شمالی تا ضلع جنوبی در اطراف زمینهای گلف مجموعه قرار گرفته است. در جاده تندرستی مسابقات مختلف دو به مناسبتهای مختلف ( هفته تربیت بدنی ، مسابقات دهه فجر و … )نیز برگزار می گردد.

مشخصات : طول یک دور کامل : 2590 متر

طول قسمت مسطح : 620 متر ( مناسب برای سالمندان و بیماران )

بالاترین ارتفاع نسبت به سطح دریا : 1615 متر

پائین ترین ارتفاع نسبت به سطح دریا : 1575 متر

اختلاف سطح : 40 متر

این شیب در قسمت شرقی جاده قرار دارد و توصیه می شود بیماران و سالمندان از این قسمت استفاده نکنند .

 

منبع : وب سایت مجموعه ورزشی انقلاب

01
نام تور مجازی
جاده تندرستی
02
کشور
ایران
03
نام شهر
تهران

<iframe width=”100%” height=”400px” width=”auto” height=”auto” src=”https://mediavrtv.com/vr/360photo/8/tour.html” id=”viewer” allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

تصاویر بخش هایی از تور مجازی

تصاویر بخش هایی از تور مجازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *